top of page
kiki-siepel-BEwxLSN_bKU-unsplash.jpg

ליווי נשים בתהליכי שינוי דפוסי חשיבה, דפוסים רגשיים ודפוסי התנהגות ומכאן להגשמה אישית מדויקת עבורן וליצירת תנועה מיטיבה, פנימית וחיצונית.

למי זה מתאים?

הטיפול מתאים לכל אישה אשר מעוניינת בשינוי או בשיפור של תחום מסוים בחייה. גדול או קטן, למי שמזהה צורך בשינוי דפוסי חשיבה, דפוסים רגשיים או דפוסי התנהגות שמייצרים אתגר או סבל במערכת היחסים שלנו עם עצמנו או במערכות היחסים שלנו עם אחרים ועם העולם. 

 

מטרת הטיפול הינה הפחתת המצוקה הרגשית ובמידת הצורך גם שינוי התנהגותי. 

התהליכים איתי הם תהליכים הוליסטיים המאפשרים לתת מקום לכל החלקים בתוכנו, המחשבה, הרגש, ההתנהגות, החלומות, החששות והקול הפנימי השקט שלפעמים אנחנו שוכחות להקשיב לו.

בטיפולים אני משלבת שיח רגשי, כלי CBT , מיינדפולנס, כלים אימוניים, פרחי באך, כלים מהפסיכולוגיה החיובית, הפסיכולוגיה הבודהיסטית, הפילוסופיה המעשית, תיאוריות גוף-נפש, תקשורת מקרבת ועוד.

 

טיפול רגשי - התנהגותי

   דוגמא לנושאים שניתן לגעת בהם בטיפול:

 • רגשות לא מיטיבים כגון חרדה, כעס, קנאה, עצב, דאגנות יתר.

 • דפוסי מחשבה לא מיטיבים כגון ביקורת עצמית, השוואתיות יתר, הנחת הנחות, חשיבה פסימית ולא מקדמת.

 • נושאים נוספים כגון: דימוי עצמי ואהבה עצמית, חוסר ביטחון עצמי, מערכות יחסים עם עצמנו ועם אחרים ועוד...

   דוגמא למטרות שמטופלות הציבו לעצמן במהלך תהליכים שעברו איתי:

 • לבנות חוסן ויציבות רגשית

 • להתחבר לעצמי ולהיות יותר בקשר עם הרצונות והרגשות שלי

 • להתחבר חזרה לשמחת החיים שלי ולמצוא משהו שירגש אותי לאורך זמן

 • ללמוד לאהוב את עצמי ולפתח ביטחון וערך עצמי גבוה
  למצוא זוגיות שטובה עבורי

 • ללמוד להשמיע את הקול שלי בעולם ולדעת להתמודד עם עימותים 

 • לקבל כלים בשביל להפחית את תחושת החרדה והלחץ בחיים

shutterstock_160537928.jpg

אימון להגשמת חלום או מטרה הוא ליווי בתהליך דיוק החלום, יהיה זה חלום קטן או גדול, בניית תכנית עבודה לעברו וליווי עד השגת המטרה.
 

אני מאמינה גדולה בהגשמת חלומות והליכה אחרי הלב והתשוקה, מאמינה שלכל אדם, לכל אישה יש את הזכות לחיות את החיים שהיא חולמת עליהם גם אם זה כרוך בתכנון, עבודה מאומצת ובעריכת שינויים לא פשוטים. בהמשך להשקפת עולמי, בשנים האחרונות הגשמתי כמה חלומות מרגשים כמו לטוס לאיסלנד ולראות את הזוהר הצפוני, לקחת אתנחתא של שנה וחצי מהעיר ולגור בבית כפרי בראש פינה, להקים מרכז העצמה לנשים, לעשות צניחה חופשית ובעיקר, לעשות הסבה מקצועית ולעסוק במה שבאמת תמיד רציתי - לעזור וללוות נשים בתהליכי שינוי וריפוי.
 

אמא שלי תמיד אומרת ש"מי שלא חולם לא מגשים אף חלום" ולכן אני באה ואומרת שלכל אחת יש את הזכות: "לחלום – להאמין – להגשים"  וש"הכל אפשרי" אם יש לנו את הידע והכלים, וזהו גם המוטו שאני מקפידה להעביר הלאה במפגשי האימון וזו גם הסיבה שבחרתי לעזור  לחולמות להגשים, לשנות, לצמוח ולהיות נשים שמחות ושלוות יותר, שחיות בהלימה עם השאיפות העמוקות והאמיתיות שלהן ומרגישות שהן חיות את הייעוד שלהן. 

?למי זה מתאים


כיוון שאימון אישי הוא תהליך יחסית קצר מועד, נדרשת מהמתאמנת מחויבות לתהליך ונכונות לעשות עבודה, להתאמן, לשנות הרגלים, מתוך בחירה חופשית שלה כמובן אבל עם הדרכה, ליווי והכוונה. כל דבר המתבצע במהלך האימון הינו בליווי שלי אך בבחירה ובשליטת המתאמנת לחלוטין ועל כן על המתאמנת לבוא עם תשוקה אמיתית לשנות, עם הרצון והבחירה להיות אדם שלם ושמח יותר. אני שם לאורך כל הדרך מלווה ומנחה, שואלת ומכוונת ומוודאה כי המתאמנת הולכת בדרך הנכונה לה. ברוח האימון אנו מאמינים כי התשובות מצויות באדם עצמו וכי הוא יודע לאן ברצונו ללכת אך עם זאת לרוב אנחנו צריכים מישהו שיכוון אותנו ויאיר לנו את הדרך, מעין מגדלור שיסמן לנו את חוף המבטחים, וכאן אני נכנסת לתמונה.

 

אם התחברת לראיית עולמי ואת מעוניינת לשמוע עוד בנושא, מוזמנת ליצור איתי קשר, לתאם פגישה ולתת מקום לחלומות שלך.

אימון להגשמת מטרות וחלומות

bottom of page